Чуйте статията:

Президентът на Русия Владимир Путин обвини Финландия в амбиции да си присвои руски територии. По думите му, властите в Хелзинки са се надявали, че след 2022 година ще могат да откъснат нещо от Русия, след като тя рухне под натиска на санкциите, предава БНР.

Защо влязоха в НАТО? Ами с надеждата, че всичко у нас ще рухне … И вече си строят границата на река Сестра … Надявам се, че започват да осъзнават грешката си и в крайна сметка ще възстановим отношенията си с много страни, които днес се опитват да анатемосат нашите отношения„.

„);

if ( DIR.hasOwnProperty(„sectionId“) && DIR.sectionId.includes(136) ) {
// Hide ads when get PR ZONE
document.getElementById(„native-wrap-1712677954281“).style.display = „none“;
}
}
]]>