Автобус помете патрулки на паркинга пред районното в Горна Оряховица

Снимка: БТА

Автобус помете патрулки на паркинга пред районното в Горна Оряховица

Няма пострадали хора, нанесени са само материални щети при инцидента, който вероятно се дължи на техническа неизправност

Чуйте статията:

Автобус помете патрулки на паркинга пред районното управление в Горна Оряховица.

Няма пострадали хора, нанесени са само материални щети.

Автобусът е на междуградския транспорт между Велико Търново и Горна Оряховица и е бил на паркинга пред автогарата в града, която се намира до РУ на МВР, съобщи „Нова телевизия“.

В него е имало четирима пътници, които са изчаквали часа на тръгване.

Изведнъж превозното средство е тръгнало на собствен ход, без шофьор и се е спряло в два патрулни автомобила на полицията.

По всяка вероятност се касае за техническа неизправност на автобуса и изпуснала ръчна спирачка.

При катастрофи в страната през предходното денонощие са ранени 12 души, съобщиха от МВР. Произшествията за изминалите 24 часа са 12.

В София са регистрирани 25 леки произшествия и едно тежко. Пострадал е един човек.

От началото на месеца са станали 26 пътни инцидента с 28 ранени и без загинали. От началото на годината катастрофите са 1261, загинали са 89 души, а ранените са 1567.

При сравнение с реалните данни за загиналите през същия период на 2025 г. (86) се отчитат с трима повече загинали участници в движението по пътищата.

ИЗБРАНО

Сподели тази новина