Над 5000 софиянци и гости на столицата се включиха във велошествието „София кара Giro“. Това съобщиха от пресцентъра на Столичната община. Събитието предшества финала на третия етап на Джиро д’Италия, който днес ще завърши в София.

Стартът на велошествието „София кара Giro“ беше даден от Орлов мост, а колоната поведе столичният кмет Васил Терзиев. От общинската администрация посочват, че това е най-мащабното в историята на столицата велошествие. 

„);

if ( DIR.hasOwnProperty(„sectionId“) && DIR.sectionId.includes(136) ) {
// Hide ads when get PR ZONE
document.getElementById(„native-wrap-1712677954281“).style.display = „none“;
}
}
]]>