Локо Пловдив се измъчи с човек повече в „железничарското“ дерби, греди и голям пропуск белязаха мача

Локомотив Пловдив постигна ценен успех над Локомотив София с 1:0 в „железничарското“ дерби от 28-ия кръг на Първа лига! Единственото попадение в срещата реализира Жоел Цварц в 70-ата минута. Преди това в началото на втората част Ерол Дост от столичани бе изгонен с втори жълт картон. Двата отбора си размениха няколко опасни положения с греди и фрапантни пропуски. В крайна сметка „смърфовете“ събраха 44 точки на петата позиция. Тимът на Станислав Генчев е девети с 34 пункта.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Сподели тази новина