Родният „Левски“ отдаде почит на легендата Борислав Михайлов, който почина на 31 март. Големият вратар бе юноша на столичния клуб и започна славната си кариера именно при „сините“.
Още по темата
Стражът си отиде преди няколко дни, след като дълго време бе в кома след прекаран инсулт.
Ръководството, администрацията и футболистите от представителния тим на „Левски“ се преклониха пред паметта на Михайлов на специалния траурен кът пред клубния музей.
По време на поклонението, което предстои утре от 13:30 часа в църквата „Света София“, „сините’ ще бъдат в Добрич, където имат мач с местния Добруджа и няма как да присъстват. Символично венецът, който футболистите поднесоха на „Герена“ днес, бе носен от двамата вратари – Светослав Вуцов и Мартин Луков.
Като играч на столичния гранд Михайлов печели общо девет трофея – три титли на страната, три Купи на България, както и три Купи на съветската армия.
През 1986-а, все още като част от „Левски“, той е избран и за „Футболист на годината“.