Подлезът до Борисовата градина се превръща в „арт галерия“ на открито за обновяване на градската среда

Официалното откриване на „графити галерията“ в подлеза е на 25 юни от 18:30 ч. с вход свободен, а програмата включва TakingOver парти с DJ Sokrat, бийтбокс шампионите Skiller и MaxO, както и несравнима градска атмосфера
Сподели тази новина